Obrazy

Žena se zrcátkem

(4765)

Fousek Jaroslav

Mistrně zvládnutý akt mladé dívky se zrcátkem. Olej na plátně má rozměry 62x53 cm. Signováno PD Jar. Fousek  27. + na rámu štítek se jménem Fousek.

Plátno v pořádku, rám vyžaduje lehké opravy.

25 000 Kč