Obrazy

Reflektory

(5091)

Konec války a reflektory kříží nebe nad Prahou. Olej na kartonu pod sklem o rozměrech 32x22 cm.
Signováno Fr. Hudeček 45 vpravo dole.  Na zadní straně štítek Fr. Hudeček , Reflektory, olej. DKP-368 datum evidence 15.V.65.
V rohu dole ještě tužkou Reflektory F. Hudeček 1945.
Prodáno v předaukčním prodeji.
75 000 Kč