Obrazy

Johan H. Hasselhorst

(5003)

Díla tohoto autora dosahují v rakouských aukcích vysokých cen, jedno z jeho děl avšak podstatně větší se prodalo za více než jeden milión korun.
Olej na plátně o rozměrech 30x40 cm. Rám vyžaduje lehké opravy, malba ok. Signováno Hasselhorst.
95 000 Kč